NARS jeseň 2017 Audivácie rúže: Vibeke, Linda, Dayle, Louise, Aya, rovnako ako Kirat

Falling na jesenné pery
Oh, François! Viete … Aj keď som spadol toľko hardcore rady, ktoré ste požiadali, aby ste pridali “Karen” do vašej audiálnej rúžku, rovnako ako aj keď si ignorovať uviedol uvedené rady, ste stále môj číslo jedna makeup chlap. Nie som blázon Atcha ‘za to, že nezahŕňajte K-Money medzi novými jesennými odtieňmi vašich odvážnych rúž.

Áno, práve som sa odvolával na seba v tretej osobe. S názvom mojej ulice. Kay. Mon. EEZ.

REKLAMA

NARS má šesť nových obmedzených edícií jeseň lipies, rovnako ako je veľa hnedých! Je to extrémne jesenné lístie. Niekoľko farieb vyzerá podobne ako existujúce odvážne odtiene na veľmi prvý pohľad. Myslím, že som veril, že by boli jednoduché na dupe, takže som bol prvýkrát som bol rád, “Eh, ukáž mi niečo, čo som predtým nevidel,” Avšak sú však naozaj upravené li’l bit.

Rovnako ako Dayle, ktorá je svetlá fialová, sa zdá, že by to mohlo dupe dominique v trubici, je to skôr trochu bledší na perách, rovnako ako je to presne s väčšinou ďalších nových farieb – vyzerajú podobne ako existujúce odtiene Avšak skutočne nie sú.

Jediný odtieň, ktorý skutočne sa zdá byť super podobný existujúcemu odtieňa je červenohnedý Louise, ktorý by mohol byť stand-in pre Sandru, jeden z dlhodobých odtieňov.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Audivácie rúže sú samostatnou čiarou z pôvodnej kolekcie NARS Lippie, s tradičnými farbami, ako je Honolulu med, Schiap, rovnako ako džungľa červená.

Audivácie lipies sú tie s magnetickým uzáverom, ktorý okamžite zvráti, ako aj kliknutia na miesto, rovnako ako sú všetci, cez dosku, intenzívne pigmentované. Verím o nich ako stuhnutú verziu NARS powermatte tekuté rúže.

Ak je koncept čírej rúže, nechcete hodiť svoju hlavu späť, rovnako ako ísť “hahahaha, žiadny syn!” Sú pre teba. Sú intenzívne, dlhotrvajúce, rovnako ako sa neuspokojia s jemnými linkami. Sú to skvelé riešenie ako metropolitné rozpadové vice rúže.

Veľké prekvapenie, ten, ktorý som používal väčšinu tejto novej dávky, je nahá teplá béžová vibeke. Vyzerá to tak skvele s teplou zlatohnedou očnými očnými očami, ako aj broskyňové červenanie.

Vibeke, Linda, Dayle, Louise, Aya, Kirat
Rižiny z tejto línie, ktoré vyzerajú podobne ako nové odtiene: Kirat (nový), ako aj LIV, Vibeke (nová), ako aj Catherine, Linda (nová), ako aj Jane, Louise (nová), rovnako ako Sandra, Dayle (nové), ako aj domnique, aya (nová), ako aj Deborah

Čo tým myslíte, že ich nemôžem nosiť naraz?

REKLAMA

Všetkých šesť nových odváracích rúž sú obmedzené vydanie, ako aj môžete ich objaviť na NARS COUNTERS TERAZ PRE $ 32 A POP.

Vaša priateľská komunitná krása,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *