Blur riadok medzi drogériou, ako aj High End s Maybelline Master Contour Súpravy

Mid-Aplikácia MASTER-APLIKÁCIE MASTER MASTEROUNDUJÚCEHO NÁHRADU SVETA
Vážne ma ako ma maybelline. Veľmi prvé palety som gravitovaný ako tween make-up nadšenca boli maybelline, a ako milenca dospelého make-upu, značka je naďalej, najobľúbenejšia ekonomická make-up v mojej zbierke. Vo svojom nákladovom bode som obyčajne objavil svoju vysokú kvalitu, aby som bol bezkonkurenčný – jemne mletý prášky, nádherné krémové tiene, ktoré platia ako Terryho ombre Blackstars, ako aj dlhotrvajúci pigment na dni.

Prvýkrát som videl novú kombináciu obrysu na strednom 10, ktorá ide za $ 12,99 (k dispozícii v strednodobom až hlbokom 20, rovnako), som okamžite pripomenul Estée Lauder’s 2016 Bronze Bohyne Summertime Glow Multi Palette, ktorá maloobchod štyrikrát toľko!

REKLAMA

Pozostáva z obrysového odtieňa, koordináciu tradičného ružového červenať, ako aj šampanského zvýrazňovača, tento drahokam predstavuje ako vynikajúci, ako aj náhradník priateľský k jednému podobnému, výrazne nákladnejšie leto 2016 vydania.

Maybelline Master Contour Setting Svetelný až Stredný 10
Maybelline Master Contour Setting Svetelný až Stredný 10

V mene testovania som opustil svoje dlhé držané (a bežne zbytočné) pravidlo preskočenia kefiek, ktoré idú spolu s paletami, ako aj naozaj testované maybelline je malý čistý (uvedený nižšie) pri aplikácii odtieňa obrysu.

Farba ma zaujala! Veľké pre ekonomickú kombinovanú kefu … ale verím, že syntetické chĺpky sú takmer rovnako husté, čo znamená, že prášok skutočne zabalí úder, kde sa aplikuje. Vyskúšala som len čistý odtieň obrysu, ale skutočne zabalila farbu (ktorá by mohla byť plus, v závislosti na presne tak, ako chcete použiť svoj make-up!). Pre mňa to urobilo ťažšie vyfukovať obrys, ako aj vyrobiť bezšvové, rovnako ako prirodzený vzhľad.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Konečný zmiešaný vzhľad Využitie masterového obrysu Maybelline na svetle až strednej 10
Pokiaľ ide o prášky, však nemám nič úžasné veci! Pigmentované, hladké, jednoduché na miešanie, ako aj bez stopy chalkinosti, ktorá obyčajne sprevádza ekonomické prášky. Maybeline mi ukázal, kedy ešte raz, že náklady, ako aj vysoká kvalita nie sú neoddeliteľne spojené.

Tieto maybelline master obrysové súpravy rýchlo stoja, rovnako ako ich high-end konkurenti, čo je s najväčšou pravdepodobnosťou, prečo som videl toľko rave hodnotení z nich o plodín hore, rovnako ako tam.

(Vľavo doprava): 01 Contour, 02 červenať, 03 zvýraznenie
Maybelline’s Master Conour Brush

REKLAMA

Dievča, aj keď Concouring nie je tvojím thangom, mali by ste úplne kontrolovať Maybelline’s Master Conour palety. Ak je celé “ostré tváre, ostrý nos, ostré čelo, ostré uši” (čakať … že posledný je len Kylie Jenner) Rutina vám nebudú kúzlo, tím odtieň v kombinácii robí vynikajúci bronzer. Viem, pretože som to využil výlučne, že metóda nonstop!

Obrys odtieň je všestranný, červenanie je tradičný “stojan podľa” tieňa, rovnako ako zvýrazňovač je jemný, ale len vpravo.

Povedz mi, make-up nadšencov – aký je váš preferovaný produkt obrysu všetkých?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *