Jednoduché, elegantné pádové očné make-up so zafírmi a vložkou

len malý blesk zafíru
Len priateľská pripomienka (um, väčšinou na seba, lol!), Že človek nemusí neustále objaviť koleso, keď príde na očné make-up. Pre tento vzhľad so zafírmi modrými viečkami a teplým hnedým matným záhybom som použil tú istú základňu, záhyb a dolnú linku Liečko z očí z včerajšieho pádu zeleného vzhľadu. Všetko, čo som urobil, bolo vymeniť zelené na viečkach pre modrú!

Tu je mapu make-upu očného tieňa a vložky.
Udržujte sa na mňa

Ak máte tendenciu, aby sa veci ťažšie, než musia byť (ahoj, vitajte v mojom svete), potom tento druh “make-up šablóny” urobí váš život 100% jednoduchší, pretože si môžete udržať svoje kľúčové neutrálne prvky. Všetko, čo robíte, je vypnúť farebné odtiene. Et voila! – Máte niečo čerstvé a nové.

REKLAMA

Dva veľké thangs milujem o tomto vzhľade

1. Je to trochu hlásiatok, ale nie príliš.
Jedna vec, ktorú milujem na sebe hnedé v záhyboch a farebných šperkoch na veko a lashových linkách je, že nevyzerá prekrytie v reálnom živote. Rovnako ako, keď vidíte tento pohľad zo strany alebo rovno, väčšinou vidíte hnedé, takže to vyzerá ako štandardný neutrálny vzhľad. Nie príliš honosné. Dostanete náznak farby, keď budete blikať vaše oči! Tiež som sa snažil fotografovať v prirodzenom svetle s mojím fantastickým fotoaparátom a mojím telefónom, a páči sa mi spôsob, akým to vyzerá.

Tváre! Mám na sebe Mac mineralizovať Skinfinish Natural In Daj mi Slnko s Charlotte Tilbury líca na Chic červenať v extáze. Na mojom obočie a rias, to je mestský rozpad obrátiť šľahač v neutrálnej hnedej a Laura Mercier Caviar Mascara.
2. To netrvá dlho.
Zrazil som to za 15 minút od začiatku, aby som dokončil pred zdvihnutím Connor zo školy a beží na cieľ. (Mám pocit, že trávim polovicu môjho života, teraz sa chystám na cieľ.)

Čo je tak ďalšie?

Hmm … Myslím, že nabudúce vypočte modrú fialovú … Alebo možno sivú? Naozaj, aj keď by ste to mohli urobiť s toľkými ďalšími farbami … bronz, zlato, striebro, alebo dokonca veci ako oranžová, červená a žltá!

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Základom je kozmetika vaša pokožka, ale lepšia nadácia + starostlivosť o pleť v tannom teplom 42,5 aplikované prstami a jemne busined s skunk kefou. (Vyskočil som prášok.)
Mám na sebe ceruzku NARS Saténovej pery v Isola Bella na mojich perách.

REKLAMA

Vaša priateľská susedská krása,

Karen

P.S. TGIF! ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *