Tom Ford Winter Soleil Eye, rovnako ako tvárová kombinácia v 04 violette Argente

je fialový výkrik na novú farbu roka?
Páči sa mi presne, ako Tom Ford kvapká letére zber v zime, pretože, obv, osobný prúd čaká na to, aby nás šľahali na Maldivy? pre sviatky. * Flip *

Zimný Soleil je jeho najnovší La spustenie, rovnako ako to má červenanie duo, štyri rolety guľa na ropné oleje (tak zaujímavé, viem!), Gardenia-voňavé telo oleja obohatený s útulnou vanilkou, zvýrazňovačom, rúže, rovnako Ako oko, ako aj tvárová kombinácia s korenistou, silnou fialovou / temperamennou fialovou.

REKLAMA

Tom Ford Winter Soleil
Hmm … Teraz, keď verím o tom, očné tiene v $ 155 fialové Argente oko, rovnako ako tvárová kombinácia roliť hlboko s pigmentom, najmä bronz, ako aj ružové burgundy odtiene, avšak fialové iskry. Je to jediná s leskom leskom (elegantný lesk, aj keď), ako aj preto, že je to tak, že jeden hlasoval s najväčšou pravdepodobnosťou vystaviť po účinkoch (hoci to nie je, rovnako ako ani iné odtiene), rovnako ako s najväčšou pravdepodobnosťou pozvať princeho ducha? Pre popoludňajší čaj, ako aj chitchat.

Fialová argentte na mojich viečkach, ako aj tváre
Z vrcholu: červenať, zvýrazňovač, ako aj štyri očné tiene

Štyri očné tiene (centrum), červenať (vľavo), ako aj zvýrazňovač (vpravo)
Nie je to žiadny trik, že som fangirl pre fialové / bronzové kombá, rovnako ako som kopať tento, najmä keď Tom Ford je chuťový krém tieň vstúpi do mixu ako základňa očných tieňov, čo je to, čo vykonávam v týchto fotkách .

Rosy matný červenať sa rýchlo zmení (áno!), Takže sa mi páči, avšak cool, bledý ružový zvýrazňovač by bol oveľa lepší, ak to vyzeralo o niečo menej práškové. Je to jediná vec, ktorú by som modifikoval o tejto palete, iné ako cena, pretože – Ahoj! Aj keď som mal v pohotovostnom režime G6, $ 155 je cray.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Ako spojka pre zimnú gala

REKLAMA

Tam, kde táto kombinácia skutočne luždári je s bronzovými vložkami, ako je Mac Teddy, ako aj Costa Riche, rovnako ako Tom Ford Mink. Alebo, jasná fialová vložka s reflexným lemom ako Sefora Collection’s Waters Collection REFORTIVE vibrusový tieň a vložka v fialovej, takže môžete zmeniť blikanie fialového tieňa aj moar.

Vaša priateľská komunitná krása,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *