Odslovca make-up Heroes: pozostáva z pre Aqua Aqua XL farebné farby tieňa v L-54

očný make-up vykonaný za dve minúty alebo menej s týmto chudobným gal!
I Telefón Zavolajte tento vynikajúci malý taupe môj “rýchlosť pretekár tieň,” pretože to zaschne F-A-S-T, rovnako ako by som nemohol mať na pamäti, čo je naozaj volané, haha.

Ale vážne, je to potrebné pre Aqua Aqua XL farebný tieň v L-54, $ 25 krémový tieň (0,16-oz trubicu) v MUFE’s Aqua XL farebná farba tieňová čiara.

REKLAMA

V skratke, som napriek pravde, že to nepriestreďuje mimoriadne rýchlo, čo by som zvyčajne nenašiel, pretože som rád, že mám čas hrať, rovnako ako zmes, ako aj krok veci okolo, záleží však na moju náladu . V poslednej dobe som bol do robenia neuveriteľne rýchleho make-upu, ktoré sú vynikajúce.

I Dunno, je to divné … Mám pocit, že som nakoniec objavil moju volanie, ako je to dôvod, prečo som bol na tejto Zemi, aby som zistil, že každá ponúknutá cesta k tomu, aby sa na make-upu za 10 alebo 15 minút, ako aj potom rozliatie fazuľa.

Mimochodom, náhodné tangent, lol! Čo som znova uviedol …?

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Páči sa mi presne, ako L-54 opatrne objal moju kožu, rovnako ako nevyzerá, že je to len sedieť ideál na vrchole.
Čo je to unsung makeup hrdina? Pre mňa je to často podceňovaný make-up Morsel, dlhodobý zberný produkt, ktorý skúmavky pod radarovou obrazovkou mnohých make-up nadšencov, ale pravidelne na báze skarní môj svet. Dlhodobé bežecké série Nehanderov má niekoľko mojich obľúbených.

Oh, Jo, Rýchlosť Racer, A.K.A L-54, veľmi rýchlo schne, ale je tu niečo o tomto lesku, čo je trochu na polceste medzi lesk, ako aj matte, ktorý vám stále poskytuje dostatok času na to, aby ste ho postavili, ako aj Zmiešajte ho bez akéhokoľvek typu BRUHAHA, aj keď v skutočnom čase sa zapadá za menej ako minútu. Doslova, 60 sekúnd je všetko, čo dostanete pred tým, než sa zadá, ale nemusíte oveľa viac času, pretože táto vec je génius.

Šikmý nápad vyzerá trochu ako balzam na pery, takže sa nemusíte sfarbiť v tme, rovnako ako sa snažte aplikovať, keď nemôžete vidieť, čo robíte, pretože si to naozaj dáte na vaše pery.

Pre definované, napriek tomu prirodzene vyzerajúce viečka, ktoré žiaria, budem pozorne zachytiť trubicu, ako aj dAb ju priamo na mojich viečkach (NO PRIMER) čo najbližšie k mojej ňom. Potom som vyhladil hrany prstom, koncentroval farbu mojimi riasami, avšak potom som tiež trochu vytiahnuť trochu von, ako aj na rohoch pre drobný výťah.

Potom budem tesný riadok, aplikujte nejakú maskaru, rovnako ako to je. Oči vykonali za dve minúty!

Používam Mac obrovský detský plushglass na mojich perách, ako aj hodinové žiarivé žiarivé purpurová na mah líca
RUNDS, Môžete to využiť ako základ pre práškové očné tiene, rovnako ako to, ako aj dobre s veľkými ponukami Mac klasiky, ako je drevený, satén TAUPE, rovnako ako klub. Rovnako ako mulč vyzerá naozaj na vrchole. To sú moje faves, aby ho využili, avšak každý typ hnedej, bronzovej alebo TAUPE funguje dobre.

REKLAMA

Skúste to jeden z týchto dní. Existuje mnoho ďalších farieb, ako aj dokončenie v presne rovnakom vzorec MUFE, avšak L-54 je ten, ktorý sa mi páči, rovnako ako využijete najviac.

Vaša priateľská výzva na odvolanie komunity,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *