Zaujímalo by ma, čo je to mladý človek do make-up v týchto dňoch …

waaay späť pred tehinom tvarovaný …
Práve som si pozrel make-up video na Instagram s pred-dospievajúcim dievčaťom s porcelánovým, pórom-menej, ideálnou kožou aplikovaním 10 kúzlov produktov na dosiahnutie “bezchybnej kože”.

Tam bol pečenie a kontúrovanie a veľa tvarových páskov, a ona tiež používala výhradne prémiové výrobky, konkrétne Mac, Fenty, Laura Mercier a Tarte.

REKLAMA

Teraz, keď som bol ten dievčatko, mal som jeden kukuricový hodvábny stlačený prášok z Thrifty, a pre mňa to bolo luxusné. Moja matka by mi ani nenechala nosiť maskaru (“príliš zrelá”).

Dievča vo videu chcelo byť asi 12, a ona bola v plnohodnotnom glam s falošnými riasami. Myslím, že urobila vynikajúcu prácu. Môžem si ho oceniť z umeleckého a technického hľadiska, pretože viem, aké ťažké je urobiť to, čo robila, a ako dlho to trvá … ale časť mňa tiež cítil nepríjemný, pretože jej vek, ako bola príliš mladá na to, aby vyzerala Niekto sa chystá zasiahnuť klubu vo štvrtok večer.

Keď sa týka make-upu, čo je to pre dievčatá, ktoré teraz? Neviem početné stredné školáky a nemajú s deťmi s deťmi, a som zvedavý. Teraz je to oveľa viac sociálne prijateľné pre mladých dospievajúcich a dokonca aj preteens nosiť to, čo sa používa nazývané “dospelý” make-up, ale je to len ja, alebo sa to javí ako minimálny vek, keď je vhodné nosiť “dospelý” Make-up je mladší a mladší?

Nie …? Znie to len upokojiť a staré?

REKLAMA

Nemôžem však klamať. I trochu slečna deti vyzerajú ako deti. Detstvo je tak krátke, ako je.

Vaše priateľské kúzlo kúzlo,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *