Dobrý deň, hydratácia! Clinique pop splash pery lesk + hydratácia

Roztomilé trubice, jo?
“Nikdy nemôžete mať vo svojej peňaženke príliš početné rúrky.” Alebo príliš početné mačiatka. ”

– Staroveké príslovie (autor neznámy)

Clinique pop striekajúcej lesklá pery + hydratácia (18,50 dolárov, 0,14-oz. Tube s aplikátorom doe-nohy, 20 odtieňov)

Základné slová tu sú “Hylation Hella.”

Pravdepodobne nie je potrebujete * zbierať ’em All, pretože broskyne, ruže a ružové vyzerajú veľmi podobné na pery (horúca ružová a červená sú dosť výrazné, aj keď), ale možno budete chcieť udržať jeden alebo dva Vaša peňaženka, keď sú vaše pery dramaticky suché (ako moje).

REKLAMA

Moja obľúbená: rosewater pop
Buďte pripravení na dotyk každých pár hodín, ak nosíte jeden, pretože nie sú dlhotrvajúce (na rozdiel od nedávno prerušené lesklé oblečenie), kúp je to dobrý kompromis, ktorý vzhľadom k tomu, ako roztomilé a kompaktné rúrky sú. Robím sa mi vidieť v mojich T. Rex pazúry …

Deväť z 20 odtieňov
Moje “umelé displeja” tvár-rámovacie rany, a.k.a. Moje chaotické vlasy, nikdy sa nesmie držať tohto lesku. Nemajú jeden z tých glueyských lesklých vzorcov, a sú ľahké a necítia alebo chuť nepríjemné (žiadna chuť alebo vôňa).

Celkovo sa mi páči. Ak boli cení o niečo lepšie a trvali trochu dlhšie, myslím, že by boli dokonalí. Cítia a vyzerajú veľa ako Chanel Rouge Coco Gloss, okrem 12 USD menej.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Vodný melón pop
A PSSST – tu je malé tajomstvo. Ak chcete, aby ste nemali lepkavé hydratačné lesk, ale nechcete hodiť 20 dolárov, neutrogena má tieto, ktoré sú podobné, za $ 9, hoci tie farby nie sú skoro ako Schmexy.

REKLAMA

3 z 5 sŕdc.

Vedel si? Ak máte problémy s lesklými, ktoré cestujú za okrajom línie pery, skúste podšívať svoje pery s priehľadnou vložkou na pery. Vložka bude držať váš lesk z migrácie, a preto, že to nie je tónované, to nezmení farbu.

Vaše priateľské kúzlo kúzlo,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *