S mestským rozpadom Leto 2015 Ultimate ozón viacúčelový základný ceruzku, ozónové bývanie Hore

Urban Decay Summer 2015: Ultimate Ozone ($ 20)
Jedna vec je jasná o Urban Decay’s $ 20 Ultimate ozón viacúčelový primer Pencil – tento šikovný Husky Wonder Multitasks a spracováva niektoré z jeho úloh lepších ako iné.

Toto je v podstate väčšia verzia existujúcej ceruzky UD UD, ktorú mnoho make-up milovníkov používajú na viacnásobné účely. Je to jasná, nestrázaná, neustála viacúčelová ceruzka so silikónovou textúrou.

REKLAMA

Skúšali ste niekedy prínosom DR. cítiť sa dobre? Cítim sa veľa podobne – klzké a zamatové – a spomenul som to multitazy?

Napríklad môžete ho použiť ako základný náter, kde pomáha udržať si rúž alebo lesk od putovania mimo vašej prirodzenej línie na pery, ukotvenie ich dole na predĺžený čas nosenia. Stačí stopovať a vyplniť svoje pery s ozónom prvý, a potom vrstva svojho lesku a / alebo rúže na vrchole.

Môžete ho použiť aj ako make-up odstraňovač, oddychovým ozónom ľahko nad ľubovoľnou maskarou, očnými očami alebo kvapalinou vložkou boo-boos / chyby, a potom zdvihne všetky cesty a kúsky preč s Q-Tip.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Alebo ho použite ako rozmazaný primér na tvár, miešaním po celej a okolo jemných línií a vrások.

Po prvé, myslím, že to skála ako základný primér. To robí moju lipgloss naposledy a zostávajú oveľa dlhšie, než keď som práve odišiel na svoje vlastné zariadenia bez nej (som na pery smacker / guma, ako si už viete, či ste sledovali moje youtube videá … viem, Viem. Snažím sa zlomiť zvyk, ale je to tak ťažké!).

Tiež som rád, že vzorec je jasný, pretože to znamená, že ho nemusíte priradiť k iným farbám produktov. Ani nevysávajú moje pery.

Ako make-up remover / miesto čistenie nástroj, avšak … je to len v poriadku. Dúfal som, že to bude fungovať ako jedna z tých magických grafických ceruziek, a ja by som sa ho dotkol môjmu make-upu a pigment by – poof! – Zmizne, ale stále musím sledovať to s niečím iným, ako Q-Tip, dokončiť prácu. Mohol by som rovnako ľahko držať sa sám Q-Tip a uložiť krok.

UBRAN CAKEAKE ULTIVÁLNA OZÓNU MULTIBURNOSŤ PRIME PRIMER CENCIL ($ 20)
Aj ako tvárový primér, opäť si myslím, že je to len v poriadku. Nie je tak robustné ako vyhradené tvárové priméry v mojej pravidelnej rotácii, ako je box box box minimalizovať, čo je bomba, ale budem ho používať v štipke.

REKLAMA

Vzhľadom k tomu, koľko vecí, ktoré s ním môžete urobiť, Urban Decay je $ 20 Ultimate ozón viacúčelový základný ceruzka je šikovná, aby mala okolo. Môže excelovať ako lipgloss a / alebo rúž základný náter, ale jeho iné schopnosti sú pridané bonusy. Môžete získať originál 0,04-oz. Ozónová ceruzka a v podstate rovnaký produkt, ale tento väčší 0,10-oz. Verzia dostane tvoje dvakrát za rovnakú cenu, čo je vždy dobrá vec.

Cena: $ 20
Dostupnosť: K dispozícii online a v mestskom rozpakoch Počítadlo 15. apríla
Make-up a krása Blog Hodnotenie: B +

Vaša priateľská susedská krása,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *