Som neuveriteľne konzumovaný s Athleta Workout Lowgings

Tieto napínavé nohavice ho odoberajú na ďalšiu úroveň.
Prečo som nepovedal svoje odporúčania skôr? Mal som chápať ženám v mojej triede HIIT – ženy, ktoré zdvihnú ťažkú, behu rýchlo, ako aj my, keď som vstúpil do fitness centra – by ma riadil v ideálnom smere. Po mnoho rokov som ich počul, aby sa otekali o Athleta Workout Leggings, ale nikdy som si nemyslel, že som sa o sebe, pretože sú ako $ 100 A Pop!

Super. Blázon. Drahé.

REKLAMA

Avšak … keď je niečo dobré, rovnako ako ja naznačujeme naozaj, naozaj dobré, kalkul môže včas, aby som tam išiel. Rovnako ako som tam absolútne išiel.

Čo ma nakoniec zatlačil cez okraj, bol druhý pár Athleta pančuchy My Buddy Nicol mi poskytol. Vyučuje triedu HIIT, ktoré beriem, rovnako ako ona nastala, že má ďalší pár, ktorý ju v tvare, rovnako ako prešla “em mi.

Prvýkrát som ich vyskúšal na – rovnako ako okamžite, keď som si naplnil čokoľvek, čo by som mohol do vreciek, z ktorých je tak veľa – začal som spochybniť, či by som niekedy nosil ešte jeden pár nohavíc opäť, pretože Daaaaang … oni boli tak mäkké.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Potom, samozrejme, som ohnutý v zrkadle, aby som zistil, či prešli squat test …

Absolútne to urobili. NIE JE NEBEZPEČNÉ POTREBY!

Ďalej som ich použil do triedy, rovnako ako nemusí prestať pozerať na moju korisť v zrkadle, pretože nohavice nejako premenila do J. Lo (#goals), lol!

Raz som nemusel vytiahnuť nohavice, nie raz, počas celej triedy. Tiež, pás zostal hore, rovnako ako v mojom tumble-tumble po celú dobu, rovnako ako materiál zostal nedotknutý, rovnako ako sa vôbec netiahne, buď, takže žiadne baggy kolená.

Keď sa táto trieda urobila, chápala som to … Ja by som bol drinkin ‘Athleta Kool-Aid s ostatnými ženami čoskoro.

Neskôr ten týždeň som skončil ísť do obchodu Athleta v Corte Madera, aby som dostal svoj prvý pár, pretože niekto v triede poukázal na predaj. Zverel som CAMO One Hore (YUP, sú stále na predaj!).

Keď som povedal predajcovi, že to bol môj prvý nákup Athleta, povedala mi všetko o ich veľkorysej politike návratu (ak pracujete vo vašom oblečení, rovnako ako ich nepáči, môžete ich stále vrátiť s potvrdením) , potom mi poskytol diskontnú sadzbu na vrchole predaja za to, že ste novým zákazníkom.

Sweet!

REKLAMA

Ak ste do práce, alebo inak špecifické pre vaše rozprainové nohavice (ako som i), verím, že sa vám to páči. Som oficiálne šetrí na môj ďalší pár.

Vaša priateľská výzva na odvolanie komunity,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *