Nositeľné, farebné drogérie make-up pozri: námorníctvo vložka a riasy s oranžovými tvárami a pery

Všetko make-up mám na sebe dnes je z drogérie.
Totes na rozpočet krásy kop teraz, a všetko v tomto námorníctve a oranžovom vzhľade je drogéria.

Rozpočet krása v jeho najlepšom
Bol som pomaly, ale určite ťažil svoju zber make-up v poslednej dobe a znovu objavovaním starých láskovaných. Tiež hľadanie nových faves …

REKLAMA

Rozpočet Brow Wow

Prípad v bode: Maybelline’s Brow ceruzka. Je to ten v broskyňoch s uhlovým aplikátorom, a je to rovnako dobré ako $$$ Anastasia obočie ceruzky na Sephora IMO. Má dokonalé množstvo pigmentu – dosť, ale nie toľko, že to robí, že vyzeráte, že ste vykresľovali niekoho zániku. Navyše, to nie je budge! Zostáva prechádzať dlhými behmi, doskami a bráni push-ups (tak zábavné … nie). Nájdete ho v štyroch odtieňoch za 5,99 dolárov každý – blondínka, mäkké hnedé, hlboké hnedé a stredne hnedé. Nosím hlboko hnedú. Je to krásne Ashy Brown s nádychom sivej.

Eso rozpočtovej základne

Hovoríme o cenovo dostupné, môžeme hovoriť o tejto základni combo na sekundu? – Neutrogena Hydro Tint Plus Maybelline’s Age Rewind Concealer sa rovná mágiu?

Bol som fanúšikom oboch produktov, ale nikdy som si neuvedomil, že by to mohlo byť takým veľkým combo priateľským combo pre no-make-up make-up.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Hydro tant stále-tak-mierne evens všetko vonku, zatiaľ čo vaša pokožka hľadá prirodzenú, a potom som dAb a zmiešaný malý maybeline vek previnúť, kde chcem trochu viac pokrytie (ako na hyperpigmentácii na mojich tvároch a tmavých oblastiach pod mojich očí) .

Konečný výsledok vyzerá prirodzene a dokonca (a nevyzerá hrubé). Dve produkty vrstvu dokonale.

Dlhodobá vložka za desať dolárov

Nedávno som objavil nejaké nové veci, ktoré úplne si zaslúžia reflektor, vrátane týchto krycích krútiacich očných viečok, ktoré sú k dispozícii v šiestich 7,99 dolárov odtieňov (a momentálne na Bogo pre 50% v Ulta!).

Pozrite sa, ako modré iskry? Tak pekné! BTW, mám na sebe dlhé živé lipstick tee v papáši z môjho obchodu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *