Čerstvé, cítiť dobre nositeľné make-up s šumivým šampanským vekom (len jeden produkt!), A broskyňové tváre a pery

čerstvé a šumivé viečka, nahé pery a líca s minimálnymi výrobkami. Tu je moja košeľa!
Včera som išiel do obchodu s cukrovinkou, a to je make-up, ktorý som mal na tom, že som sa zapojil do hlbokej diskusie s mojimi blízkymi o Popcorn-Aromatied Jelly Beans.

Vážne, prečo sa ľudia robia tak pracovali o Popcorn Jelly Beans? Myslím, že sú absolútne nádherné a pôjdu tak ďaleko, že im nazývajú moju obľúbenú chuť. Všetci ostatní okolo mňa si myslia, že sú hrubé. Kde stojíte na tejto nepochybne veľmi dôležité?

REKLAMA

(Bočná poznámka: V skutočnosti som nekončila výberu želé fazuľa, ako moja liečba. Išiel som so starým klasickým namiesto toho, Cadbury Fruit a Nuts Bar).

Moja fave zvažuje, že som bol dieťa!
Zdvihnite sklo na šampanské tiene

Jedná sa o jeden a-hotový očný make-up pozrieť sa s jedným singom smotanovým šampanským tieňovým palickom noseným ako vložka a očné tiene. Ak nemáte jeden z nich už vo svojom make-up Arsenal, odporúčam, aby som zistiť, ako sa vám páči ASAP.

Odtieň šampanského pridáva jas a lesk na viečka, a v mojich skúsenostiach, je to jedna z tých farieb, ktoré sa okamžite pohli vašej tváre, najmä ak vyzeráte, že ste nefungovali dobre (čo som bol v poslednej dobe).

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Ak nájdete šampanskú palicu, ktorá funguje ako vložka * a * tieň, potom to je ešte lepšie. Ten, ktorý tu používam, je dlhotrvajúci jeden od Lancôme s názvom Ombre Hypnose Stylo v Erike F.

Shimmery Cream Shadows od Lancôme
Mám na sebe Erika F.
Trio presýpacie hodiny

Aby som udržal vyzerať jednoduché a čerstvé, som zmiešaný trio čistej krémových výrobkov na moje tváre. Použil som polohovky Sunset Trio, ktorý má krémový bronzer, červenať a zvýrazňovač, všetko zastrčené pohodlne do jedného kompaktu. Bola to súčasťou stálej zbierky, ale potom ho presunuli hodiny, a v tejto sezóne ho priviedli späť. Je to drahé na $ 62, ale je to tak dobré (tu je recenzia, ak máte záujem).

Oh, hai, nádherný!
Potom som lemoval svoje pery s nahou vložkou a dal na vrchole broskyňový ružový lesk. (Oh, a áno, skončil som blotovanie lesku pred tým, než som odišiel do obchodu s cukrovinou, pretože som nechcel preniesť na moju masku).

Tento vzhľad je rýchly a elegantný.
Make-up nosený v tomto vzhľade
Blush je môj rozdrvený tee ($ 34).
Make-up nosený v tomto vzhľade

Základňa: Bare Minerals Original Liquid Mineral Foundation v Tan Nude 17

Líca: presýpacie hodiny Illume Sheed Color Trio v západe slnka

Oči: Lancome ombre Hypnose Stylo v Erike F, Laura Mercier Caviar Mascara, mestský kapacita Brow Bešter v neutrálnej hnedej

Lips: Charlotte Tilbury Liner v Pallow Talk a presýpacie hodiny Canvas Gloss

To bude kopať zadok!

REKLAMA

Dunno if I pointed out this, but I’ve been doing a lot of low-impact workouts lately. Low-impact typically doesn’t have any jumping or jarring moves, but that doesn’t indicate that the workouts are low intensity! The really good ones leave me dripping in sweat, like this one by Caroline Girvan. It’s only 30 minutes, but you’re working the entire time, and every part of your body gets up in the mix, so it’s a full-body workout. give it a try, and let me know what you think!

Váš priateľský sektorový závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *