Purple vies s UD Prince Poďme Crazy kombinácia Twist by Ouidad, nová kučeravá vlasová čiara v cieli Nail Salon Roganess

Pýtam sa, keby niekde holubice plačili, pretože skutočne si želajú ako fialová kombinácia z novej kolekcie UD Prince Avšak namiesto toho neboli spokojní. ? ️?

Hovorí o vtákoch … Na úplne nesúvisiacom poznámke som bol obťažovaný husi, kým sme minulý víkend mal kempovať! Upozorňujeme, že sandále s ponožkami, ha ha ha!

REKLAMA

Mimochodom, Ahoj. ? Vzal som poďme bláznivú kombináciu na točenie včera dúfať, že mi to vzrušuje na nejakej úrovni, ale stále som sa o tom blázon. Ak budete robiť kombináciu z tohto spustenia, vyzdvihnúť ten s čiernym obalom (u dostal vzhľad). Je to oveľa lepšie na každej úrovni.

Využil som tri odtiene z fialovej kombinácie – ľahká ružová abeceda ulice, rovnako ako dve z fialových, dojčiat, som hviezda, ako aj delirujúca – rovnako ako to, že trvalo dlho, aby vyvinuli fialové na mojich viečkach. Tam bol nejaký vážny pád, príliš … Oh, ok, dobre som len zdvihol kombináciu tak, ako sa na to pozriem, rovnako ako polovica panvicu diskotéka noci (skutočne mäkká modrá glitka) vypadla, rovnako ako do môjho lona .

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Hmm … oficiálne nie moje obľúbené.

* Vložiť holubice plače *

Existujú však niektoré ďalšie produkty poznámky, že som chcel telefonovať. Rovnako ako, používam tekutý luminér, ako aj lisovaný prášok ako moja základňa … YUP, to je všetko. Luminizer má extrémne mäkkú perlu, ktorá nevyberá zaujímavé póry, takže len pridáva krásnu jemnú žiaru, najmä pri použití okolo tváre. Pridal som malý dotyk prášku v strede môjho čela, aby som vytočil perál trochu, rovnako ako všeobecný vplyv je skutočne prirodzený, ako aj krásny.

Oh! – Rovnako používam Black Pencil Liner na mojej vodoryse, ako aj hornej linke Lash, a FYI, tento vzorec sa pohybuje dosť veľa, aspoň na mňa, rovnako ako končí sa veľmi intenzívne na mojom linke dolnej štrbiny . Neustále ju upratujem, ale hej, ak ste do celého grungy rockstar vec, táto ceruzka vás určite nastaví na úspech v oddelení šmuhujúceho.

Ak ste si všimli, že moje vlasy dnes vyzerajú trochu iné, potom sa povie vďaka ya láskavo! Dnes používam, pretože som vyskúšam novú kučeravú vlasovú čiaru s názvom Twist by Ouidad. Je ponúknutý na cieľ, rovnako ako každý produkt v riadku je cenovo dostupný $ 9,99 (MSRP). Produkty sú vyrábané všetky druhy textúrovaných vlasov – vlnité, kučeravé, navíjané, vy ste to pomenovali – ako aj ich primárnou funkciou je poskytnúť kučeravé vlasy chlapcov, ako aj gals personalizovanú úroveň vlhkosti. Koncepcia je maximalizovať váš typ výrezového vzoru s presnou úrovňou vlhkosti vaše potreby vlasov.

Teraz mám prirodzene vlnité vlasy, rovnako ako je to veľmi, veľmi, veľmi smädné, s najväčšou pravdepodobnosťou aj smädníkom, keď som vyrastal svoje šeky, takže dostať dostatočnú hydratáciu v mojich oblastiach je neustály boj. Ak chcete zistiť, aké produkty by pre mňa fungovali najjemnejšie, vzal som si ich šikovný kachľový kvíz. Tri výrobky, ktoré boli navrhnuté, boli veľké, bohaté a nádherné ultra hydratačné co-wash, humbujte ho bez ohľadu na nevýrazný osviežujúci sprej, ako aj rally kučery bezfarebné curl-definujúci primér.

Využil som spoluautu na druhú noc, rovnako ako to. Moje vlasy sa cítili čisté, ale necíti sa odpada. Určite to bude udržať v rotácii! Keď som sa dostal zo sprchy, pracoval som v postreku, ako aj primér z koreňov až po konce, potom za predpokladu, že moje kučery zažili veľké scranch pred sušením vzduchu cez noc. V dopoludňajších hodinách som obnovil kučery s viac sprejom, ako aj znova.

Dobrým: Skutočne sa mi páči objem, rovnako ako to, že moje kučery sa cítia mäkké, rovnako ako chrumkavé. Páči sa mi to ako svetlý význam mojich vĺn.

Not-tak-skvelé: Ešte tomu nerozumiem, ak sa mi páči vôňa … Produkty sú intenzívne voňajúce, ako, tak, tak silné. Vôňa je pekná, ako nákladné Byredo pefume, je to však v mojom podnikaní, rovnako ako každý iný obchod. Včera ráno v Dropoff som stojil pár metrov od užívateľa Connorovho predškolského učiteľa, ako aj prvú vec, ktorú mi povedala, bola, “ty si naozaj dobrý! Aký parfum máš na sebe? ”

Nie, nie parfum. ‘Twas My Manae!

Takže, áno, ak vidíte tento riadok v cieli, možno budete chcieť ubyčajne otvoriť fľašu, rovnako ako poskytnite ho sniff, aby ste sa uistili, že sa vám páči vôňa. Oh, rovnako ako ani nepredstierať, že ste nikdy neotvorili šampón, rovnako ako kondicionér fliaš na ich zápach, keď si prezeráte, buď. ? Vždy chytím ľudí, ktorí to robia, rovnako ako potom im poskytujem “čo sa deje”, pretože robím všetko, čo je čas. Ha ha ha!

REKLAMA

Jedna posledná vec: Videl som to na priateľov priateľovi, rovnako ako len o zomrenom smiech. I do my own nails, however I would totally go to this salon!

Your friendly comnarkoman,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *