Nedele s kartami mačka, make-up a beauty blog maskot, zv. 455

Tabs nie je jediným modelom Kitty s kariérou, ktorá vzala početné zvraty a otočí. Jeho mačička model cousin esmeralda z Toronta tiež vzal diagonálnu kariéru Kitty modelovanie kariéry. jedného dňa pri prechádzke záhradou ako mladé mačiatko, ona bola vystrešená renomovaným maklérom maklém a pôvodne povedal, že v tom čase chcela purr-Sue inžinierska kariéra a stať sa jedným z Kitty Rocket vedcov, ktorí pracujú na tom, aby dali Prvá mačka na Marse.

Ale osud zasiahol ten deň, zatiaľ čo ona bola čuchaná zinnia. Ona pokračovala, aby sa stala najznámejším modelom Kitty v Toronte a jedným z najúspešnejších modelov Kitty vo všetkých Kanade.

REKLAMA

Teraz je dôchodca a žije dobrý život. Týmto mesiacom strávila cestovanie po celom Spojených štátoch na vírivke sushi turné zasiahnuť hot spots pre najlepšie Sashimi. Tuniak je jej obľúbený, samozrejme, s lososom blízkym druhým.

Každopádne, pretože Esmeralda je rodina, trvali sme, že zostane s nami v Novato na zastávke do oblasti Bay. Ona a karty hovorili o starých dobrých dňoch, a Esmeralda sa pokúsil dostať karty, aby konečne odišiel do dôchodku, ale nemyslím si, že karty sú ešte dosť pripravené.

Dúfam, že zostane o niečo dlhšie, pretože je to pekné, že má spoločnosť okolo. Je to určite pomohlo dieťaťu Cat Lady-Ness k rozkvitnutiu.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Spýtal som sa Esmeralda, aké sú jej plány pre budúcnosť, a ona povedala, že ona premýšľa o tom, že sa stane inštruktorom mačiek, čo pre mňa robí veľa zmyslu, pretože je veľmi flexibilná. Skúšala sa jej vyučovacie schopnosti na mňa, karty a dieťaťa, a doteraz záložky majú najlepší dole všetkých z nás všetkých.

Myslím, že ona a karty by mali otvoriť reťazec Cat Yoga Studios. Karty vždy hľadá nové obchodné podniky, koncov, ale aby som bol úprimný, nemyslím si, že Esmeralda chce pracovať, že tvrdo.

REKLAMA

Vaša priateľská susedská krása,

Karen

P.S. Ak máte dobrý sushi miesto vo vašom meste a chceli by ste, aby sa Esmeralda pozrieť na vás, môžete ju kontaktovať tu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *