Možno inšpirovať Cherub tváre: Guerlain Baby Glow Light-Lighting Sched Foundation

Nový Guerlain Baby Glow Light-Lightinging Sheer Foundations, $ 54
Guerlain Baby Glow, Guerlain Baby Glow, Guerlain Baby Glow … Teraz sa pokúste povedať, že trikrát naozaj rýchlo bez premýšľania o drobných žiarivých detí.

Je to skoro nemožné, nie? Tie zatratené žiariace deti.

REKLAMA

Vždy som chcel vyzerať ako žiarovka.

Ok, nie naozaj. Ale páči sa mi myšlienka za detskou žiarou. Je to číry základná základňa, ktorá je určená na to, aby ste vyzerali menej stresované a flat-out vyčerpané tým, že sa objavuje, aby ste sa dostali k pokožke (len esteticky; to nie je v skutočnosti bacuľaté) a aby to vyzeralo oveľa viac svetelného.

Nová produktová radová linka nedávno spustená s kolekciou pružiny v troch odtieňoch (54 USD) – 02 Clair, 03 Stredné a 04 Dore.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Svatchy zľava: 02 Clair, 03 Stredné a 04 Dore
Som najbližšie k 04 Dore, najhlbší odtieň (mimochodom, som NC42 v Mac-CEPLY), stredne tónovaný Peachy Golden Tan, hoci si myslím, že je to stále tad príliš svetlo pre mňa nosiť sami Takže to zahriať s nejakým bronzerom alebo mix s tmavšou nadáciou.

Pred použitím Guerlain Baby Glow v 04 Dore

A potom! Mám na sebe Guerlain Baby Glow v 04 Dore všetko sám

Nosil som to niekoľkokrát okolo domu sám, aby som sa o sebe dostal pocit, a aj keď farba nie je najlepšia zhoda, i abso-friggin-lutely láska, ako dieťa žiara pozerá na moju kožu.

To všetko vyvoláva, vyhladzuje moje póry a pridáva veľmi jemný odtieň. BOOYAHA NA SATINY DOHODUJÚCEHO PROSTREDNÍKU (veľmi prirodzené). Ak ste BB CREAM GAL, to pravdepodobne bude ísť go ga-ga-goo-goo. Prsty prekročili, že jeden z troch odtieňov funguje dobre pre ya.

REKLAMA

Mimochodom, táto vec je silne voňavá (ako veľa produktov Guerlain) a vonia ako meteority zvýrazňovače. Môj nos detekuje poznámky hrušky, ľalia-the-the-údolia a tie cukrovinky náhrdelníky.

Baby Girl, nájdete dieťa GLOW Ideálne teraz za $ 54 at Guerlain Counters, SEPHORA predajne a online.

P.S.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *